לא עוד קפה -   קפה אורגני חד זני!

האם קפה אורגני חד זני טוב לספורטאים?


sport1

מחקרים מדעיים מראים בהתמדה על קשר סיבתי ברור בין שתיית קפה והביטים שונים בפעילות ספורטיבית.   נדגיש שכדי לקבל מירב משתיית קפה יש להימנע מהשפעות שליליות אשר עלולות להיות בקפה רגיל,   לכן מומלץ לספורטאי מקצועי וכן לכל המתעסקים בפעילות ספורטיבית להשתמש   בקפה אורגני חד זני.

sport3

אוניברסיטת וינגייט (לא בארץ אלא בארה"ב) במאמר "יתרונות הקפה על שרירי השלד" טוען   על מספר יתרונות של קפה ובין היתר על תרומתו ל התחדשות שריר פגוע .

sport5

מחקר משותף של שתי אוניברסיטאות ספורט (מאנגליה ואוסטרליה) בחן שימוש בקפה כמשקה למתאמנים.   ובכן, יש יתרונות ברורים, אך מתאמנים ומאמנים צריכים להיות מודעים על תזמונים וכמויות על מנת להפיק את מירב.   תקציר המאמר באנגלית ניתן לראות   כאן.   תרגום לעברית של המאמר המלא ניתן לקבל ביחד עם הזמנת קפה אורגני חד זני שלנו (תציינו בקשתכם בהזמנה).

sport-cafe

כאשר מדובר על אימוני ספורט יש להבדיל בין קפה אורגני עם או בלי קפאין.   כתב העת של הקהילייה הבינלאומית של תזונה ספורטיבית פרסם מחקר שהשווה תוצאות ספורטיביות של אתלטים, גברים ונשים, אשר שתו קפה שחור לפני אימונם לעומת אילה ששתו קפה דל קפאין או לא שתו קפה.   תוצאות זמני התגובה טובות יותר בצורה משמעותית היו אצל אתלטים ששתו קפה שחור עם קפאין.   תקציר המאמר באנגלית ניתן לראות   כאן.   תרגום לעברית של המאמר המלא ניתן להזמין ביחד עם הזמנת קפה אורגני חד זני שלנו (תציינו בקשתכם בהזמנה).


  תזכרו: קפה אורגני חד זני הוא הקפה הבריא ביותר.

     לא עוד קפה -  קפה אורגני חד זני!


 מזה אורגני   

 מזה חד זני     אל דף קודם  אל דף ראשי 


מזון-נכון - דף הבית

קשר עמנו   אודותנו   קפה אורגני   קפה ירוק   באר קי

חנויות בצפון   חנויות במרכז   חנויות בדרום   בתי קפה   מלונות   מוסדות

מזה אורגני?  מדוע אורגני?  קפה אורגני בריא?  פולים שלמים או קפה טחון?

על הקפה שלנו    מזה מקור יחיד?    מקורות הקפה שלנו    שאלות נפוצות